מערכת לניהול חברה

יתרונותיה של מערכת לניהול חברה
כל חברה מבקשת להתנהל על הצד הטוב ביותר, להשקיע בכוח עבודה יותר טוב ולשלם פחות עבור שעות הפעילות של  העובדים. על כן אם מבקשים לקבל עזרה חשובה ומבלי לשלם ימי מחלה, בונוסים, פנסיה וכדומה, אך יחד עם זאת גם להרוויח הרבה יותר, הרי שאתם מוזמנים ליהנות מיתרונותיה הרבים של מערכת לניהול חברה.

על קצה המזלג
באלו תתי סעיפים ניתן למצוא שמערכת לניהול חברה מטפלת? ובכן בניהול פרויקטים, בניהול כספים, בהפקת תעודות, בניהול מלאי, בניהול עובדים, בשירות לקוחות, בניהול לידים ועוד. כך למשל אם לצורך הדוגמה נתמקד בנישת "ניהול ושיווק", נמצא שע"י תוכנה לניהול חברה ניתן להגיש הצעות מחיר באופן מסודר ומקצועי, להרים אירועים, לארגן ולתאם פגישות בין מספר גורמים, למזג נתוני לקוחות עבור שליחת מכתבים, לפלח קהלי יעד לפי תת נושאים, (למשל לקוחות פוטנציאליים שמוטב להמשיך ו"לחזר" אחריהם), לנהל קריאות שירות וכדומה. מכאן שע"י רכישת תוכנה חכמה, ניתן להפיק מידע רב וחשוב, ואף בלחיצת כפתור ובאופן מהיר.

פנייה לחברה מקצועית
בדיקה מהירה מעלה שניתן למצוא מגוון חברות שמציעות לרכוש מערכות מסוג זה, ועל כן נשאלת השאלת באיזו מערכת לניהול עסק לבחור. כאן נציין שיש לתעדף חברה מקצועית, בעלת רזומה חיובי, ניסיון עשיר וביקורות חיוביות. כמו כן יש לבחור בחברה שמציעה שירותי תמיכה שמועברים לצד יחס אדיב ואף מעניקים הסבר עבור הפקת המרב מכל פונקציה. עוד נציין שיש לבחור בתוכנה שמאחוריה יושבים אנשי מקצוע איכותיים, ולו על מנת להרגיש שניתן מענה איכותי ונקודתי עבור כל סוג של שאלה בתחום. מכן שיש לנסות את התוכנה בטרם הרכישה ואף לדבר עם צוות התמיכה, ולו על מנת לקבל החלטה מושכלת. 
 

עזרה חשובה ביותר
לאור כל זאת, ניתן להסיק מדוע רבים מהעסקים מבקשים לרכוש מערכת לניהול עסק, ואף מוצאים בכך עזרה חשובה ואף זולה במיוחד.
עם זאת, אין להסיק שכל עסק זקוק לאותו סוג תוכנה, ועל כן אם מבקשים להפיק את המרב ולשלם כמה שפחות, הרי שיש לבחור בחברה שמתמחה בתחום, כלומר מעניקה שירות אדיב ואף יודעת לתפור עבור כל חברה את החבילה המתאימה ביותר.
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: