מערכת ניהול מועדון לקוחות

כיום ניתן להתנהל אל מול הלקוחות במגוון ערוצים, ולו על מנת להגדיל את הנגישות ועל מנת לייעל עבור הלקוחות את האפשרות ליצור קשר- עובדה שעשויה להגדיל באופן משמעותי את מעגל הלקוחות המרוצים. מכאן שתמיד ניתן ליצור קשר ישיר בפגישה עסקית ואף בשיחת טלפון, אך הרבה פעמים לקוח מעדיף לקבל שירות או לשאול שאלה באופן יותר פשוט, מהיר ואף מאחורי הקלעים, ועל כן טוב לדעת שבאמצעות מערכת לניהול לקוחות ניתן להשיג כל זאת ועוד.

התאמה מלאה בין רצוי למצוי
כל עסק שמשיג מנוי חדש זוכה ברווח חשוב, כי מנוי מהווה לקוח ארוך טווח, ועל כן מדובר במקור הכנסה חשוב ביותר עבור כל עסק. מכאן ברגע שנרשם עוד מנוי יש לשמור עליו, ועל כן טוב לדעת שניתן להיעזר במערכת לניהול מנויים. כמו כן, גם מערכת ניהול מנויים יש להתאים באופן אישי בהתאם לאפיון העסק, המטרות, היעדים והמיצוב, ועל כן יש ליהנות ממערכת שכזו רק לאחר שהיא הותאמה כראוי לצרכים הספציפיים שלכם. 

שמירת כל לקוח ולקוח

מה מצריכה מערכת ניהול מועדון לקוחות?

ובכן ניהול מסודר של הזמנות, חשבונות ומשלוחים, ריכוז חיובים וזיכויים בכרטיס ייעודי, חיזור אחר לקוחות פוטנציאלים, שימור לקוחות קיימים, מעקב אחר סטטוס בקשה של לקוחות, בחינת יעדים שהושגו אל מול הלקוחות, הפקת דוחות אודות נתוני רכישה וכדומה.

לאור כל זאת יש להבין שמערכת ניהול צריכה לשים את הלקוח במרכז, ולו על מנת שיחוש שבאים לקראתו, שיידע שמעניקים לו שירות מידי וששמים אותו במקום ראשון, שיידע שהבקשה שלו בטיפול ובאופן כללי על מנת שיחוש שהוא מהווה נכס יקר לבית העסק, וזאת על מנת למנוע מלקוחות לחפש מענה חלופי אצל חברות מתחרות. 
 

לבוא לקראת הלקוח  
מערכת לניהול לקוחות יועדת להציע דפי נחיתה שמכילים קישור לתוכנת העסק, שליחת מסרונים אישיים, הגשת דוחות דרך המכשירים החכמים, שירותי סליקה נוחים דרך הרשת וכדומה, כך שניתן לשמור על מעגל לקוחות מרוצה ואמין, ולו כי הנתונים מראים שהרבה חברות מאבדות לקוחות רק כיוון שמערכת התקשורת מסורבלת ולא נוחה - עובדה שמכעיסה לקוחות רבים שמבקשים לייעל הליכים. 
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: