תוכנה לניהול רפואי

תוכנה לניהול מוסד 
כל עסק מבין שחשוב ביותר להעניק ללקוחות יחס אדיב, שירות מקצועי ומענה כמה שיותר מהיר. עם זאת, לא פעם לקוחות נופלים בין הכיסאות, ובכך העסק מאבד הכנסה, ואף מאבד לקוחות שהיו יכולים לקשור קשרי עבודה לאורך שנים. מכאן שאם מבקשים להשקיע בעסק ואם מבקשים להימנע מטעויות שיעלו לכם בלקוחות, הרי שטוב לדעת שע"י השקעה מזערית ניתן לקבל עזרה חשובה בשימור הלקוחות ובאופן כללי בניהול יותר אפקטיבי של כלל העסק. 

ערך מוסף
בין אם מדובר ברכישת תוכנה עבור ניהול עסק ובין אם מדובר ברכישת תוכנה לניהול מוסד כזה או אחר, הרי שטוב לדעת שעזרה חשובה מחכה מעבר לפינה ואף אין לשלם לה משכורת ושעות נוספות, ובנוסף גם ניתן למצוא מאחוריה שירותי תמיכה, ייעוץ והכוונה עבור הפקת המרב. מכאן שטוב לדעת שניתן להתייעל, לחסוך בהוצאות, לחסוך בזמן, להעניק שירות יותר טוב ולהיות במעקב מלא אחר כל פעולה, כאשר כל שיש לעשות זה לרכוש תוכנה קלה להפעלה ולהשתמש בה. 

מקרה לדוגמה
אם ניקח כדוגמה מקרה קיצון, נציין שגם במגוון מוסדות רפואיים נעזרים רבות במערכת חכמה שמציעה תוכנה לניהול רפואי, ולו כי רפואה אינה מאפשרת מקום לטעויות - כיוון שמדובר בחיים של אנשים. על כן מוסדות רפואיים אשר מבקשים להתנהל באופן מבוקר, מסודר, אחראי ובטיחותי, בוחרים ליהנות משירותיה האפקטיביים של תוכנת ניהול, אשר הותאמה באופן אישי עבור כל מטרה וצורך.
 
מעקב מסודר 
באמצעות תוכנה לניהול משרד ניתן להקל על הלקוחות ליצור קשר עם בית העסק, וזאת לצד תנאים נוחים, בעזרת שימוש בפלטפורמת ענן מתקדמת.

כמו כן ע"י שימוש בתוכנה לניהול משרד ניתן להפיק הרבה יותר מרק שימור קשרי לקוחות, כך שבין היתר גם ניתן לעקוב אחר שעות העבודה של העובדים, למלא תעודות לקוח, להיות בקשר מול הספקים, להבחין בזמן בחסרים, לרכז חיובים וזיכויים של לקוחות, לעקוב אחר תפוקה של כל עובד, לנתח מאזן רווחים, להפיק בלחיצת כפתור מגוון דוחות חשובים, להיות במעקב אחר חשבונות שלא שולמו, לנצל נגישות, לשלוח הצעות מחיר מסודרות, לתעד שיחות חשובות וכדומה.
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: