CRM לעסקים קטנים

מערכת CRM לעסקים קטנים

בעולם העסקים התחרותי, המורכב והמהיר של זמננו, חייבים בעלי עסקים קטנים להתנהל בצורה מיטבית מבחינת ניהול קשרי לקוחות, בכדי שיצליחו לשרוד מול עסקים גדולים בשוק, לפתח את הפעילות ולהגדיל את הרווחים. הדרך הטובה והיעילה לעשות זאת היא על ידי התקנת מערכת CRM, המותאמת לצרכים הספציפיים של העסק ומסייעת לנהל בצורה חכמה ויעילה את הקשרים עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים.

מה זו מערכת CRM?

המדובר במערכת מתקדמת לניהול קשרי לקוחות, בה מאוחסן מידע רב ונתונים שימושיים חשובים אודות פרטי ההתקשרות עם הלקוחות, היקף המכירות, אילו מוצרים ושירותים נרכשו, מסמכים, הנהלת חשבונות וכדומה. כל המידע נשמר במאגר מרכזי ונגיש עבור כל בעלי התפקידים בעסק אשר יכולים להוציאו במהירות ובנוחות ולהעניק ללקוחות שירות מהימן, אישי ואדיב.

יתרונות השימוש במערכת CRM לעסקים קטנים

מערכת CRM לעסקים קטנים מאפשרת לקיים תקשורת מהירה וטובה בין הגורמים השונים בעסק ולהעניק ללקוחות שירות אישי ומשופר ברמה גבוהה, המבוסס על הבנת הצרכים שלהם ושם דגש על המשכיות הקשר עמם. כתוצאה מכך, ניתן להשיג רמת נאמנות גבוהה של קהל הלקוחות.
המדובר במערכת פשוטה להתקנה, ידידותית למשתמשים, נגישה מכל מקום, אשר אינה דורשת תחזוקה גבוהה.
המערכת מאפשרת לבעלים, למנהלים ולעובדים של העסק לבצע מעקב שוטף ואיכותי על יומן המשימות שלהם ולהתנהל בצורה יעילה וטובה יותר.
באמצעות שימוש במערכת CRM לעסקים קטנים, יכול העסק לערוך ניתוח מעמיק של כל פרטי המידע, ליצור כמות גדולה יותר של לידים איכותיים ולהצליח לנהל אותם באופן מיטבי.
ניהול איכותי ויעיל של הפעילות השיווקית של העסק המתבססת על נתונים עדכניים, התמקדות בלקוחות פוטנציאליים ויישום היעדים והמטרות בפן השיווקי.
שיפור תהליכי המכירה המבוסס על בחינת הצרכים של כל לקוח ולקוח בעסק מוביל להגדלת כמות העסקאות שנסגרות ולצמיחה מהירה של הפעילות.
המשמעות הישירה של שימוש במערכת ניהול לקוחות מתקדמת וחכמה היא העלאת אחוזי המכירות, הגדלת ההכנסות השוטפות והפיכת העסק לרווחי הרבה יותר. זאת, משום שהעסק כולו מתנהל באופן חלק ויעיל, הן מבחינת מערך השיווק והן מבחינת ניהול קהל הלקוחות.

אהבתם? נשמח לשיתופים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

מערכת לניהול עסק
מידע וטיפים

מערכת לניהול עסק

בעלי עסק רבים ניגשים להקמת העסק כשהם לוקחים בחשבון את התחום המקצועי בלבד. שף הפותח מסעדה מתרכז בתפריט ובכל הקשור להכנת מנות איכותיות, מתכנת יתרכז

הטמעת מערכת CRM
מידע וטיפים

הטמעה מוצלחת

קשר מוצלח עם הלקוח הוא אחד הפרמטרים החשובים באמצעותם ניתן לבחון את הצלחת העסק והרווחיות שלו. קשר עם לקוח צריך להתנהל היטב, לאורך זמן, בצורה

מידע וטיפים

למה צריך מערכת CRM?

בין אם יש לכם עסק קטן ובין אם אתם בעלים או מנהלים בחברה גדולה, אתם בוודאי מרגישים שניהול קשר מול לקוח היום הוא מורכב הרבה

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת שלג תוכנה רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, האדון רון קלי בטלפון שמספרו 03-6137888 בדוא"ל ron@sheleg.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן