פתרונות תוכנה

ייעוץ ופיתוח בהתאמה אישית

חברת "שלג תוכנה ומחשבים" הינה חברת פתרונות תוכנה ותיקה הקיימת ופועלת בשוק משנת 1991.
החברה מתמחה בפיתוח תוכנות מדף, ענן ותוכנות בעלות ממשק וובי (WEB) ובפיתוח פתרונות תוכנה מותאמים לניהול עמותות, ארגונים ובתי עסק. תוכנת שלג CRM, מציעה פתרון כולל, גמיש ומותאם – לקוח
לניהול השיווק, קשרי הלקוחות והפעילות השוטפת בארגון כל זאת ועוד במטרה שהתוכנה תתאים לצרכי הלקוח.

אתם בטח מכירים את זה שפניתם להתייעץ עם חברת פתרונות תוכנה כזו או אחרת וסיפרתם להם מה אתם מחפשים, והם הגיבו לכם בבטחה שאכן אפשר לעשות את זה.


האם עצרתם לרגע לחשוב האם זה באמת מה שאתם צריכים? או שאולי אפשר לעשות את זה בדרך יותר יעילה/זולה? זה בדיוק מה שאנחנו עושים, עוד לפני שהלקוח נרשם לתוכנה אנו עושים איתו אפיון צרכים מסודר, לאחר מכן בשלב הדמו, אנו מגלים ביחד עם הלקוח עוד צרכים סמויים שלא עלו או שלא חשבו עליהם לפני וכך בעצם אנו מתחילים לתפור את התוכנה עבור הלקוח שלנו.

השלב הבא, הינו שלב ההטמעה, שלב זה מתחיל באפיון המסכים במערכת עצמה ע"פ אפיון הצרכים ובקשות הלקוח עבור התהליכים העסקיים הספציפיים שהעובדים, הלקוחות והמתעניינים עוברים בתוך התוכנה עצמה.
בהמשך הדרך, אנו מגיעים אליכם למשרד עם חוברות הדרכה להעביר למשתמשים הדרכות מסודרות על מנת שתהליך ההטמעה יעבור על הצד הטוב ביותר

פתרונות תוכנה
שלג - ייעוץ ופיתוח פתרונות תוכנה בהתאמה אישית

שלג פתרונות תוכנה בהתאמה אישית

אז למי התוכנה שלנו מתאימה?

ללקוחות שלג תוכנה ישנם 2 מאפיינים עיקריים ואם אתם מזדהים עם אחד מהמאפיינים הבאים תדעו שהגעתם ליעד שאליו רציתם להגיע!

  • בתי עסק שמתחילים אתנו ללא ניסיון קודם בתוכנות – בתי עסק אלו גדלים אתנו תוך כדי שימוש נרחב בשלל הפיצ'רים הקיימים כיום והפיצ'רים החדשים שאנו מפתחים על בסיס קבוע בחברה וכמובן הפיצ'רים המותאמים אישית עבורם אשר נקראים "המסכים החכמים" שמאפשרים ללקוחותינו ליהנות מיתרון גמיש בשוק העסקי.

  • בתי עסק/ארגונים מתוסכלים מתוכנות כאלה ואחרות שהם נתקלו בהם, תוכנות שאולי בזמן הצטרפותם לשירות התאימו להם, אך בהמשך הם הבינו שהם לא עונים להם על כל הצרכים הקיימים ועל כל הצרכים העתידיים שלהם.
    לרוב לקוחות אלו, מגיעים אלינו לאחר שהם "ירקו דם" בעבר ובאמצעות הפתרונות הטכנולוגיים הגמישים שלנו מצליחים לייעל את צורת העבודה ולענות על הצרכים הקיימים והצרכים העתידיים שלהם.

צור קשר

לשיחת ייעוץ ופיתוח פתרונות תוכנה בהתאמה אישית

על מנת לתכנן מוצר אופטימלי יש להתייחס לצרכיי ההווה יחד עם התייחסות לעתיד, לאפיין ולפתח את המוצר בצורה המדויקת והקונקרטית ביותר.

שלג תוכנה מספקת פתרונות ייעוץ ופיתוח איכותיים לחברות וארגונים מתחומים שונים מזה שנים רבות. החל משלב האפיון ובחינת צרכי הלקוח, דרך בחירת הטכנולוגיות המתאימות ביותר עבורו ועד להטמעת המוצר המוגמר אצל משתמשי הקצה, וכמובן אנו בשלג מעמידים לרשות לקוחותינו שירות לקוחות מקצועי ואדיב, תמיכה ותחזוקה שוטפת. צוות המומחים של שלג תוכנה עתיר הידע והניסיון ישמח ללוות אותך לאורך כל התהליך ואחריו במסירות ובשירות אדיב.

תולדת מוצר איכותי וחכם מתחילה בדגשים הבאים: