פתרונות

שלג CRM

שלג CRM

בעולם בו התחרות על כל לקוח הנה בבחינת ערך עליון התפתח צורך בחברות ובארגונים לטיפול יעיל, מאורגן וממוקד בנתונים. אנו בשלג חווים מידי יום כמוך את הצורך הזה ובהתאם לכך פיתחנו שכללנו ומשכללים את מערכת שלג CRM, לניהול הקמפיינים, המכירות, קשרי הלקוחות והפעילות השוטפת ע"י כלים ידידותיים וקלים ליישום.

קרא עוד

שלג מכללות

שלג מכללות

עולם המכללות הנו תחרותי, ומקיים מאבק הישרדותי אמיתי על כל סטודנט פוטנציאלי. על כן, קיצור תהליכי עבודה במוקד הרישום ומעקב ניהולי אונליין אחר היועצים והסגירות, לצד כלים לניהול אקדמי הנם כלי חובה. כל זאת הופך את שלג מכללות למוצר מבוקש בקרב מכללות בארץ.

קרא עוד

שלג עמותות ומלכ"רים

שלג עמותות ומלכ"רים

שלג תוכנה פיתחה פלטפורמה ייחודית במטרה לאפשר לארגונים לאחד, לסדר ולעקוב אחר כלל המידע בארגון, החל במקבלי שירותים, דרך כספים, פעילויות, תרומות, מתנדבים ועובדים. שלג עמותות ומלכ"רים גמישה ומאפשרת התאמה לכל ארגון על פי דרך עבודתו, תוך ביצוע פעולות בצורה אפקטיבית, סנכרון ושקיפות פנים וחוץ ארגונית.

קרא עוד

שלג רישום כנסים

שלג רישום כנסים

תוכנה לרישום באי הכנס, המאפשרת: הדפסת מדבקה שמית, הוספה דינמית של משתתפים חדשים, מעקב דינמי על אחוזי הגעה לכנס, טעינת קובצי אקסל עם המשתתפים וייצוא נתוני השתתפות לאקסל

קרא עוד