אודותינו

גמישות והתאמה לכל צורך עסקי שלך

חברת שלג תוכנה קיימת ופועלת בשוק משנת 1991 והנה מהחלוצות בתחום תוכנות CRM עבור ניהול קשרי לקוחות, שירות לקוחות, מכירות וטלמרקטינג.

אז מה מייחד אותנו?
במשך השנים פיתחנו תשתית מעולה למתן פתרונות לכל עסק או ארגון המקיים קשר עם לקוחות, מועמדים, מטופלים, חברים וכל סוג של ישות חיצונית לעולם הפנימי של העסק או הארגון המורכב מסניפים\מחלקות ועובדים.

הפתרונות שלנו הם פתרונות מגוונים המאפשרים לך, הלקוח להרגיש שקיבלת מוצר מותאם אישית לתהליכים הפנימיים בארגונך, כל זאת תוך כדי התבססות על התשתית שהוזכרה קודם. כפועל יוצא מההתאמה האישית, יעילות העסק שלך עולה פלאים וכך גם הרווחיות שלו.

הפתרונות שלנו מגוונים גם מבחינה טכנולוגית, כל ממשק עובר תהליך התאמה לסביבת העבודה של העובד. (Desktop\Web\Mobile) קיים API  (Application Programming Interface)לצורך התחברות של אתרים, אפליקציות מרכזיות וכו'.

מילה אחרונה על השירות, אנו מקפידים על מתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותינו

החזון שלנו:

החזון של חברת שלג תוכנה,  הוא להוביל את עידן החדשנות בתחום הניהול העסקי על ידי פיתוח פתרונות עסקיים חכמים ומותאמים אישית, שיאפשרו לכל ארגון לשפר את התפקוד שלו תוך כדי שימור קשר חזק ומשמעותי עם לקוחותיו. אנו שואפים להפוך לשותפה האסטרטגית בכל פרויקט טכנולוגי בתחומנו, תוך מתן דגש על התאמה מלאה לצרכים הייחודיים של כל לקוח וכל עסק.

אנו נמשיך להתחדש ולהתפתח במימוש טכנולוגיות חדשות ובשילוב כלים מתקדמים שיאפשרו התממשקות חלקה עם מגוון פלטפורמות ומערכות, כולל דסקטופ, ווב ומובייל, תוך כדי שימוש ב-APIs חדשניים להבטחת שיתוף פעולה אופטימלי בין כל המרכיבים הדיגיטליים.

במרכז חזוננו עומדת המחויבות לשירות לקוחות מעולה, כאשר אנו מבטיחים להעניק תמיכה מקצועית ואישית המותאמת לצורכים המשתנים של הלקוחות בעידן המודרני. אנו רואים בכל לקוח שותף לדרך ומטרתנו לאפשר לו להגיע לפוטנציאל המלא שלו דרך שימוש בפתרונותינו.

שלג תוכנה – מאפשרת לכל עסק לצמוח ולהצליח בעידן הדיגיטלי, תוך כדי כיבוד הערכים של שקיפות, חדשנות ושירות לקוחות יוצא מן הכלל.

הלקוחות המרוצים שלנו