איך חתימה דיגיטלית תתרום לכם לעסק

בניית טפסים און ליין

בעשור השנים האחרונות בעלי עסקים רבים, ארגונים ומוסדות בוחרים לעבור ולהשתמש בשירות חתימה דיגיטלית בעסק. המהפכה הטכנולוגית כולה בשילוב ההבנה של בעלי העסקים כי תהליך ממוחשב חוסך זמן, בירוקרטיה וכסף לארגון, הובילה לכך ששירות חתימה דיגיטלית הפך למצרך חיוני וחובה בכל עסק.

אם בעבר על מנת לחתום על טפסים וחוזים, היה חייב בעל העסק להפגיש פיזית בין החוזה ללקוח, בין אם באמצעות זימון הלקוח למשרדי החברה, או שימוש בשירות שליחים רק לצורך החתמת הלקוח, הרי שהיום באמצעות האפשרות של חתימה דיגיטלית.

ניתן בקלות לשגר מסמכים וחוזים לחתימה לכל לקוח,בכל מקום בעולם, מיותר לציין כי קיים בישראל חוק חתימה אלקטרונית אשר מאשר באופן משפטי כי החתימה והאישור הדיגיטליים, תקינים מבחינה משפטית .

יתרונות החתימה הדיגיטלית

חסכון בזמן – גם אם העסק שלכם עובד בצורה ממוחשבת, בחלק גדול מהמקרים כשמדובר בחוזים וחתימת לקוח עדיין ההתנהלות מסורבלת ושייכת לעבר. אם עד היום החתמת לקוח על חוזה לרכישת מוצר הייתה מחייבת את נציגי השירות שלכם, לשלוח ללקוח את החוזה במייל, את הלקוח להדפיס את המסמך, לחתום עליו פיזית, לצלם ולפקסס למשרד. הרי שמדובר בזמן יקר שמתבזבז לשני הצדדים. בחלק גדול מהמקרים ובפרט כשמדובר ברכישת מוצרים. לעיתים פרק הזמן שעובר מרגע שליחת החוזה עד חתימת הלקוח הוא בדיוק פרק הזמן שצריך בשביל שהלקוח יחליט שהוא מוותר על העסקה. על ידי מעבר לחתימה דיגיטלית, התהליך כולו יכול להסתיים בשניות לשני הצדדים. הנציג שולח את החוזה ללקוח והלקוח חותם מייד לאחר שעבר על החוזה.

שמירה על הסביבה – אנחנו חיים בכפר גלובאלי אחד ואם לא נשמור עליו זה יהיה בעוכרנו, לא תמיד אנחנו מצליחים למחזר או למיין אבל יש מקומות בהם ניתן לחסוך בקלות ובצורה פשוטה, מבלי לפגוע בהתנהלות השוטפת ואף לשפר אותה. מי לא מכיר את הניירת והמסמכים איתם היינו חוזרים מפעילות פשוטה כמו פתיחת חשבון בבנק, אם בעבר על כל אישור פשוט היינו מקבלים 35 עמודים שמפרטים את כל התקנות והמון אותיות קטנות הרי שהיום גם בחלק מהבנקים למדו, לעבור לחתימה דיגטילית, שחוסכת ושומרת על משאבי הטבע.

אהבתם? נשמח לשיתופים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

מידע וטיפים

טיפים לניהול מרחוק

עד לאחרונה, הביטוי ניהול מרחוק נחשב כביטוי גס אצל חלק ניכר מהמנהלים במשק הישראלי, משפטים כמו "לעבוד מהבית זה פריבילגיה" או "אי אפשר לסמוך על

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת שלג תוכנה רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, האדון רון קלי בטלפון שמספרו 03-6137888 בדוא"ל ron@sheleg.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן