אינטגרציה לאתרי מכירות

התממשקות עם אתרי מסחר אלקטרוני

לאתרי מכירות און ליין מערכות ניהול תוכן עצמאיות הכוללות מספר פרמטרים כגון, סליקה, עריכת מוצרים, חישוב משלוחים ועוד.

במרבית המקרים, מערכות אלו מתפקדות כ"אי בודד" והקשר בינם לבין מערכות לניהול עסק כמעט ולא קיים.

אנחנו בשלג פתרונות תוכנה יודעים כי התנהלות עסקית נכונה מחייבת בקרה, מעקב וניטור של כל מקורות הפניה לעסק וכי ההתממשקות של תוכנות לניהול עסקים עם אתר האינטרנט/חנות אינטרנטית היא הכרחית.

חברת שלג פיתרונות תוכנה פיתחה התממשקות ייחודית לה , כך שכל לקוח שרכש מוצר דרך האתר/חנות שלכם יכנס אוטומטית לתוכנה שלכם עם כל הפרטים שהוא השאיר, דבר החוסך המון התעסקויות מיותרות ובעיקר פותח לעסקים עוד אפיקי מכירה נוספים שיכולים להגדיל את כמות המכירות והגברת יכולות השיווק שלהם

התממשקות ואינטגרציה לאתרי מכירות

תוכנת שלג CRM, מבצעת אינטגרציה לאתרים מסחר אלקטרוני בתצורה מקוונת, כך שכל פניה לאתר , פעולות מלאי , סליקה , וכל פעולה אחרת שהלקוח עושה באתר משתקפת במערכת התיפעול הכללית של העסק באופן מיידי.

אינטגרציה לאתרי מכירות

לפרטים ומידע נוסף אודות אינטגרציה לאתרי מכירות

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת שלג תוכנה רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, האדון רון קלי בטלפון שמספרו 03-6137888 בדוא"ל ron@sheleg.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן