בחירת מערכת CRM לארגון

בחירת מערכת CRM

על מנת להוביל את החברה שלך להצלחה בצורה יעילה וחכמה, נדרש כלי מתקדם שיסייע לך להקצות את מאמצי השיווק שלך באופן אופטימלי ולנהל את כל המידע על לקוחותיך בצורה נגישה, נוחה ויעילה. ניהול המידע על לקוחותיך יסייע לך להתאים להם את מאפייני השיווק הנכונים ביותר עבורם, לשמור על יחסי סחר רציפים, לעדכן את לקוחותיך בשירותים ומוצרים חדשים, להציע רכישות חדשות ובסופו של דבר – לתת ללקוחותיך שירות טוב יותר. כדי להצליח בכל המשימות הללו, בחירת מערכת CRM איכותית ומקצועית היא אחד הצעדים המשמעותיים שניתן לעשות עבור העסק.

מהי מערכת CRM?

המערכת נועדה לניהול קשרי לקוחות ומאפשרת לך לרכז במערכת אחת את כל כלי הניהול הממושבים הנדרשים לך וכך לקבל מערך מפורט ומרוכז על לקוחותיך ועל התנהלות העסק בזמן אמת. כך למשל, מאפשרת לך המערכת לעקוב אחר כל הפרויקטים, הסטטוס שלהם ואופן ניהולם, מצב המלאי, ניהול הלקוחות, ניהול תזרים המזומנים, הוצאות ועוד אספקטים רבים ומגוונים של העסק. כל זאת בממשק נוח ואינטואיטיבי אחד ומרוכז. מסיבה זו בדיוק, בחירת מערכת CRM תקבע את האופן בו חברתך תנוהל ולכן, אין להמעיט בחשיבות הבחירה הנבונה.

דברים שכדאי לזכור בבחירת מערכת CRM לחברתך

על מנת לסייע לך בבחירת מערכת CRM שתשרת אותך בצורה הטובה ביותר, אספנו עבורך מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון בעת קבלת ההחלטה.

חקירה מקיפה של צרכי העסק

חשוב שנלמד היטב מה הם הצרכים של העסק שלך מבחינת ניהולו. חשוב שנבחן את הצרכים של כל מחלקות החברה השונות ונבחן מה ייתן להם את המענה הטוב ביותר. ניתן לשאול את עצמנו מספר שאלות, למשל:

  • האם קיים מערך מכירות טלפוני ומה יסייע לו להעלות את כמות הסגירות שלו?
  • האם ישנם שירותי ניהול משרד חיצוניים?
  • באילו פלטפורמות נערך רוב השיווק?
  • כיצד אנו פונים לקהלי היעד שלנו?
  • לאילו פעילויות מוקצים רוב משאבי החברה?

שאלות אלו ואחרות יסייעו לך בבחירת מערכת CRM שתותאם לצרכי החברה שלך באופן אופטימלי.

בחירת הספק

ישנם ספקי שירות רבים בתחום ה-CRM, אך לבחירת מערכת CRM שתשרת אותך היטב, חשוב שתמצא חברה בעלת מוניטין והמלצות שתבטיח לך יחסי עבודה הדדיים ארוכי טווח ומענה לבעיות מורכבות. אנו בשלג פתרונות תוכנה מציגים מערכת CRM חכמה וגמישה שתבטיח לך כי העסק שלך ינוהל בכלים המתקדמים ביותר.

אהבתם? נשמח לשיתופים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

מערכת לניהול עסק
מידע וטיפים

מערכת לניהול עסק

בעלי עסק רבים ניגשים להקמת העסק כשהם לוקחים בחשבון את התחום המקצועי בלבד. שף הפותח מסעדה מתרכז בתפריט ובכל הקשור להכנת מנות איכותיות, מתכנת יתרכז

הטמעת מערכת CRM
מידע וטיפים

הטמעה מוצלחת

קשר מוצלח עם הלקוח הוא אחד הפרמטרים החשובים באמצעותם ניתן לבחון את הצלחת העסק והרווחיות שלו. קשר עם לקוח צריך להתנהל היטב, לאורך זמן, בצורה

מידע וטיפים

למה צריך מערכת CRM?

בין אם יש לכם עסק קטן ובין אם אתם בעלים או מנהלים בחברה גדולה, אתם בוודאי מרגישים שניהול קשר מול לקוח היום הוא מורכב הרבה

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת שלג תוכנה רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, האדון רון קלי בטלפון שמספרו 03-6137888 בדוא"ל ron@sheleg.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן