בניית טופס און ליין

תוכנה לניהול מסמכים בארגון

החשיבות של טופס און ליין

כל עסק כלכלי שעובד בצורה תקינה מתנהל עם חוזים , טפסים ומסמכים עליהם הלקוח צריך לחתום ולאשר. חתימת לקוח נדרשת במצבים של רכישת מוצר, הסכמה לביצוע פעולה, הזמנת שירות, אישור קבלת שירות או מוצר ועוד. מלבד התנהלות כלכלית תקינה וניהול חכם של העסק , ניהול טפסים נכון הכולל חתימת לקוח הוא הכרח משפטי. עסקים רבים מחויבים בקבלת אישורים לביצוע שירותים שונים ובכך להגן על עצמם מפני תביעות. כמו כן על מנת להתנהל בצורה נכונה, חובה שהטופס יכיל שדות ברורים ללא מקום לתהיות ושאלות הן מצד הלקוח שמקבל את המוצר והן מצד העסק שמספק אותו. טופס און ליין הוא פועל יוצא של הקידמה והטכנולוגיה שמאפשרים לעסק להמשיך להתנהל בצורה חכמה ומוגנת משפטית ובו זמנית להנות מכל היתרונות שיש לאון ליין להציע.

בניית טופס און ליין מורכב הכולל חתימה דיגיטלית

ככל שהעסק גדול יותר, כך הטפסים מורכבים יותר ומחייבים פיקוח ובקרה צמודה יותר. לא אחת העסק עצמו מבצע שירות הכרוך בשיתוף עם חברה צד ג' ולכל חברה הבירוקרטיה וההתנהלות שלה ולכן המסמכים והטפסים לחתימה כוללים בדרך כלל שדות רבים ומידע רלוונטי ממקורות רבים.
טפסים מורכבים הכוללים חתימה דיגיטלית נדרשים בעת מעבר סטודנט ממוסד לימודים אקדמאי אחד לשני
בעת מעבר בין חברת אחסון אתרים אחת לשניה
בעת מעבר דומיין מרשם דומיינים אחד לשני ועוד מצבים רבים.

יתרונות המעבר לטפסים דיגיטליים

כל בעל עסק וארגון מכיר את הקלסרים עבי הקרס המלאים במסמכים וטפסים לצרכיו השונים של הארגון, לא אחת עם התקדמות העסק מגלים כי ניתן לייעל את הטופס או לאחד מסמכים, אך משום שהטופס קיים בגרסה המודפסת והופק לפני זמן רב לשנות בו שורה הופך למשימה מורכבת .
טופס און ליין מאפשר שינויים במבנה הטופס בהתאם לצורך בצורה קלה ובהתאמה מלאה לצרכי העסק והלקוח.
התקדמות הטכנולוגיה מאפשרת לבעלי העסקים להעביר את הטפסים והניירת למסמכים ממוחשבים ולאפשר שינויים במסמכי הטפסים בצורה קלה ומהירה
טופס און ליין קל לחתימה מצד הלקוח ומאפשר רכישה והזמנת מוצרים בצורה ישירה ללא בירוקרטיה מיותרת
חתימה על טופס און ליין חוסכת בכוח אדם ובכך מאפשרת לעסק לחסוך כסף
מעבר לטפסים און ליין שומר על הסביבה וחוסך במשאבי הטבע

אהבתם? נשמח לשיתופים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

מידע וטיפים

טיפים לניהול מרחוק

עד לאחרונה, הביטוי ניהול מרחוק נחשב כביטוי גס אצל חלק ניכר מהמנהלים במשק הישראלי, משפטים כמו "לעבוד מהבית זה פריבילגיה" או "אי אפשר לסמוך על

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת שלג תוכנה רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, האדון רון קלי בטלפון שמספרו 03-6137888 בדוא"ל ron@sheleg.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן