טיפול במוחלפי אשראי

מוצר טיפול במוחלפי אשראי

עסקים רבים אשר מחייבים את לקוחותיהם על בסיס קבוע (מנויים / הוראת קבע) נתקלים בצורך שוטף בעדכון כרטיסי האשראי של לקוחותיהם עקב מספר סיבות כגון מעבר בנק, גובה המסגרת ותוקף כרטיס האשראי. מכיוון שחברות האשראי מעבירות ללקוחותיהם באופן אוטומטי קובץ אקסל שאינו ניתן להבנה. כאשר היום אין פתרון לכך ועסקים רבים מוצאים את עצמם רודפים אחרי הלקוח עבור החלפת אמצעי התשלום כל חודש מחדש, דבר אשר גורם להפסדים כספיים ובזבוז משאבים רבים נוספים.
שלג תוכנה, פיתחה מנגנון ייחודי שבאמצעותו חלק ניכר ממוחלפי האשראי כבר מוחלפים אוטומטית (תלוי בסיבה) ובנוסף לכך יש מסך ניהול המאפשר מעקב אחרי כרטיסים שחברת האשראי לא דיווחה על החלפתם , וגם לא מחוייבים בגלל סיבות שונות.
טיפול במוחלפי אשראי

לפרטים ומידע נוסף אודות טיפול במוחלפי אשראי

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת שלג תוכנה רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, האדון רון קלי בטלפון שמספרו 03-6137888 בדוא"ל ron@sheleg.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן