מערכת לניהול עמותה

באמצעות שימוש במערכת ניהול חכמה, ניתן לייעל מגוון מהלכים, הן אל מול העובדים והן אל מול הלקוחות, כך שבהינף אצבע ניתן לקבל סקירה מלאה אודות התנהלות העסק.

מכאן שאין צורך להבין במחשבים או להעסיק שורת עובדים, אלא כל שצריך לעשות זה לרכוש מערכת לניהול עמותה ופשוט מאוד לקבל עזרה חשובה שאינה דורשת הפסקת צהריים או העלאה במשכורת, אך יחד עם זאת היא מפיקה הרבה מידע חשוב בתוך מספר רגעים. על כן בין אם אתם בעלי עמותה או עסק, הרי שהמעשה החכם ביותר יהיה להצטייד במערכת שכזו, ולהבין כיצד ההתנהלות העסקית הופכת להרבה יותר מקצועית, מסודרת ויעילה.

אמינות סדר וביטחון
כל עמותה מבקשת להשיג כמה שיותר, לקדם את מטרותיה כמה שיותר רחוק ולהשיג כמה שיותר יעדים בפרק זמן יותר קצר.

כמו כן כאשר מדובר בעמותה, הרי שלשקיפות ואמינות יש חשיבות עליונה, ועל כן רק מן הראוי להתנהל באופן מסודר, וזאת על מנת למנוע מאנשים להרים גבה או אצבע מאשימה.

כמו כן כאשר עובדים אל מול תוכנה לניהול תרומות אשר מתעדת כל צעד ויודעת באמצעות לחיצת כפתור להוציא דו"חות אודות סטטוס התורמים והתנהלות העובדים, הרי שהתורמים מרגישים יותר מוגנים, העובדים חשים יותר רגועים ובנוסף גם ההתנהלות הכללית מצביעה שניתן להפיק הרבה יותר.

לבסוף נציין שלצד שקיפות ואמינות, גם סדר הנו ערך עליון, ועל כן כאשר מדובר בעמותה, הרי שטוב לדעת שבאמצעות התוכנה גם על כך ניתן להשגיח, ואף למנוע טעויות כספיות.
 

שורת יתרונות
לא מעט עמותות כבר זכו ללמוד שהן יכולות לייעל את צעדיהן באמצעות מערכת ניהול תרומות, ולו כיוון שכך הן יכולות לעקוב אחר כל פעולה בארגון באופן מידי ושקוף.

מכאן שאין זה משנה אם מבקשים לקבל נתונים מידיים אודות מצב התרומות והכספים הנזילים, או עבור כמות העובדים והמתנדבים, וזאת כיוון שמדובר בתוכנה חכמה שגם ניתנת להתאמה אישית, כך שמראש ניתן להבטיח שע"י התקנת התוכנה השמיים הם הגבול, הנתונים יותר מדויקים, ההוצאות פחותות, הרושם הרבה יותר משמעותי ותחושת השליטה מרבית.
 
 
שלג CRM
 
שלג מכללות
 
שלג עמותות ומלכ"רים
 
שלג רישום כנסים

מוצרים

פתרונות

 
ניהול לידים מנצח
 
Web Services
 
בילינג וסליקה מיידית
 
ניהול קמפיינים
 
מכירות וטלמרקטינג
 
קול סנטר
 
שירות לקוחות
 
אינטגרציה לאתרי מכירות
 
מחולל דוחות
 
 
בין לקוחותינו
יצירת קשר
כתובתנו: רמת גן, ז'בוטינסקי 35 
טלפון. 072-33-80-789 |  פקס.  03-6137996  |  דוא"ל. sales@sheleg.co.il
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: