ניהול מחסנים

שלג – מערכות מתקדמות לניהול מחסן

בעולם שבו מהירות, יעילות, זמן ורווח לפעולה הופך להיות מרכיב מרכזי שנמדד בכל עסק, ניהול המחסן הופך להיות אחד הגורמים המשמעותיים והאפקטיביים ביותר שעסקים שמים עליו את הדגש. בניהול מחסן אין מקום לטעויות, שכן כל טעות יכולה לעלות ביוקר לבית העסק. שלג מייצרים מערכות חכמות לניהול מחסנים בהתאמה אישית בצורה המדויקת והאפקטיבית ביותר בשוק.

תוכן עניינים

ניהול מחסן ממוחשב

ניהול מחסן אינו דבר פשוט, הימים בהם היו סופרים את הפריטים במחסן ומעדכנים באקסל, או במחברת כבר מזמן חלפו מן העולם, וניהול המחסן הופך להיות מרכיב משמעותי וקריטי בעסק. טעויות בניהול המחסן יכולו לעלות ביוקר לעסקים, מוצרים אשר אינם קיימים יותר, מלאי מוצרים, הזמנת מוצרים חסרים בזמן, הגדרת כמות מוצרים אשר מצריכים חידוש במלאי, ניהול המחסן לפי עונות ועוד גורמים אשר יכולים להשפיע על הסירקולציה של ההזמנות והמכירות בעסק.
בעזרת מערכת ממוחשבת לניהול מחסן ניתן לעקוב ולעדכן באופן מדוייק אחר המלאי בעסק, ולקבל תמונת מצב ברורה על המלאי במחסן.

מהי אוטומציה לניהול מחסן?

אוטומציה של מערכת ניהול מחסנים היא מערכת בקרת תהליכים ומידע ממוחשבת למעקב, ניהול ובקרה על תנועת המלאי במחסן. תוכנת ניהול המחסן משמשת כפלטפורמה או ממשק מרכזי לקלט ופלט של נתונים אשר משתלבת עם מערכות אחרות בארגון. מנהלי המחסנים משתמשים בהם כדי לפקח על המלאי, לתאם את פעולות האיסוף והאריזה, לנהל רמות כוח אדם, לשמור על מלאי בהישג יד ולתכנן לוחות זמנים לייצור. בתוכנה לניהול מחסנים קיימות פונקציות לקבלת נתונים באמצעות מערכת קלט היישר מהחנות ( במידה וקיימת חנות פיזית גם) ולסנכרן את רמת המלאי של כל מוצר.

מהי מערכת WMS?

מערכת wms הינה המערכת הפופלרית בשוק לניהול מחסנים, המערכת מציעה תכונות כגון ניהול מלאי, טיפול בנתונים, מוצרים, ובקרת מחסן. למערכת -WMS יש את הרכיבים הבאים:

1. אחסון מחסן: בקרת מלאי, איסוף והעברת הזמנות למכירה,

2. קבלת סחורה למחסן.

3. טיפול בנתונים: מעקב אחר סחורות נכנסות מספקים, ומעקב אחר משלוחים היוצאים ללקוחות.

4. שינויים במחסן כגון העברת סחורה ממדפים ממוספרים. שיוניים בקוד מוצר ועוד פונקציות אשר ניתן להזין במערכת.

5. מעקב אחרי שרשראות אספקה בתוך המחסן, לדוגמא: העברה של מוצר ממדף לאזור אריזתת המוצר ומשם לאזור שילוח מוצרים, בעזרת מערכת WMS ניתן לעקוב אחר כ שלב בשרשרת אספקת המוצרים.

איפיון מערכת wms לניהול מחסן

מערכת WMS הינה מערכת ממוחשבת מתקדמת לניהול מחסן ע"י  סריקת ברקוד אשר נקלט במסוף, ומייעלת את אופן ניהול המחסן המלאי ומפשטת את תהליכי אספקת המוצרים. איפיון מערכת wms  מתבצעת בהתאמה אישית לכל הצרכים האינדיבודאלים של כל עסק, בחברת שלג תעברו תהליך אפיון נכון ומדויק והתאמה של המערכת לעסק.
אפיון והתאמה נכונים מבחינתנו הם הבסיס והיסודות לבניית מערכת חכמה לניהול המחסן  וניהול קל ופשוט של כל שרשרת האספקה של העסק.

חשוב לאפיין את המערכת לפי כל שלבי שרשרת האספקה: מיקום במחסן, קוד מוצר, אזורי אריזה, ספקים, וכל פרט בתהליך האספקה ללקוח.

5 סיבות מדוע תוכנת ניהול מחסנים חשובה להצלחת החברה

תוכנת ניהול מחסנים התפתחה והפכה למרכיב חיוני לתפעול מחסן יעיל. זה עוזר לחברות עם שרשרת האספקה שלהן, ניהול מלאי והיבטים מרכזיים אחרים של העסק. להלן כמה מהסיבות לכך שתוכנת ניהול מחסנים חשובה להצלחת החברה:

1) מקסימום ניצול שטח. במחסנים יש לרוב שטח לא מנוצל שניתן לנצלו על ידי אימוץ פתרונות ניהול מחסנים. זה יוצר הזדמנות להגדיל את ההכנסות ולהוזיל הוצאות על ידי השכרת השטח הלא מנוצל או שימוש בו לצורכי אחסון.

2) שיפור היעילות התפעולית. תוכנת ניהול מחסנים מסייעת לייעל תהליכים כמו איסוף, אריזה, משלוח וקבלת סחורה שהם חיוניים על מנת לשפר את היעילות התפעולית. הפתרון הנכון יכול גם להבטיח שלא תהיה הפרעה בייצור עקב חוסר כוח אדם או מחסור במשאבים לעובדים התורנים בכל יום נתון.

3) הפחתת עלויות ושיפור תקני בקרת איכות. מנהלי מחסנים יכולים להשתמש בכלים אלו כאמצעי להפחתת עלויות ושיפור תקני בקרת איכות. הטמעת פתרונות כאלה עוזרת להפחית את הוצאות העבודה והתפעול, כמו גם לשפר את התקשורת בין צוותי היצע וביקוש.

4) שיפור הנראות ושיתוף הפעולה. תוכנת ניהול מחסנים מציעה פלטפורמה המספקת נראות במגוון מידע, מרמות מלאי ועד לוחות זמנים של עובדים. זה מאפשר לעובדים שעובדים במקומות שונים או באזורי זמן שונים לקבל גישה לנתונים בנוגע לפעילות החברה, מה שמשפר את שיתוף הפעולה בין עמיתים.

5) ייעול תהליכים לצמיחה עסקית. הפתרונות האלה גם לעזור לייעל תהליכים לצמיחה עסקית על ידי מתן מידע על מגמות הזמנות לקוחות ורמות מלאי שעשויות לדרוש משאבים נוספים כדי לענות על הביקוש.

ניהול מחסן בצורה יעילה יכול לעזור בתהליך השיווק

מערכת ניהול מחסנים יכולה לספק התראות על מלאי של מוצרים, ובכך לסייע לתהליכים שיווקיים של העסק, במידה ויש מוצרים בכמות גבוהה וביקוש נמןך, ניתן לצאת במבצעים, לעומת זאת מוצרים אשר נמצאים בדרישה גבוהה יכולה לאותת על אפשרות לשינויים במחיר, מערכת חכמה לניהול המחסן תסייע לכם בהבנה ברורה של המלאי שלכם, ובכך תוכלו לייצר קמפיינים, לשנות תקציבים בקמפיינים לפי מצב המלאי במחסן ועלות המוצר אל מול רמת הרווח.

אלמנטים בולטים בניהול המחסן עם מערכת חכמה

ישנם הרבה מאוד אלמנטים שיעזרו לכם בניהול המחסן דרך מערכת חכמה אשר מיועדת לניהול מחסנים, האפשרות לקלוט מוצרים ולהוריד מוצרים מהמלאי דרך מערכי אוטמציה מאופיינים עד לפרטים הקטנים, הוצאת חשבניות בלחיצת כפתור( ללקוחות ויעדים קבועים ניתן גם ליצור מערך אוטמטי שמפיק חשבוניות לפי תאריכי יעד), טיפול מקיף בהחזרת סחורה וסימון סחורה שהוחזרה ( מצב הסחורה שהוחזרה, תמכור מחדש ועוד) אלו הם רק כמה מהאלמנטים אשר מספקת מערכת חכמה לניהול מחסן.

יתרונות מרכזיים בשימוש בתוכנה לניהול מחסנים

אוטמציה לניהול מחסנים

אוטמציה מלאה

תהליכי אוטמציה פשוטים וקלים לתפעול של תהליך הקליטה,ליקוט אריזת המוצרים, וניהול המחסן במחשב או דרך אפליקציה.

שרשרת אספקה

ניהול זמנים

ניהול זמנים חכם ופעולות אשר מתעדכנות בזמן אמת ובמהירות חוסכות משאבים של פעולות כגון ספירת מלאי וכדומה.

שרשרת אספקה

שרשרת אספקה

ניהול חכם של שרשרת האספקה, אחסון וליקוט המוצרים לפי תוקף המוצר , ליקוט ההזמנות ועד האספקה ללקוח.

לשיחת ייעוץ התקשרו

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת שלג תוכנה רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, האדון רון קלי בטלפון שמספרו 03-6137888 בדוא"ל ron@sheleg.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

הצהרת פרטיות

הצהרת פרטיות זו של שלג תוכנה ("הצהרת פרטיות") מסבירה את נוהלי הפרטיות שלנו עבור הפעילויות המתוארות בזאת. אנא קרא הצהרת פרטיות זו בעיון כדי ללמוד כיצד אנו אוספים, משתמשים, משתפים ומעבדים מידע אחר הקשור לאנשים ("נתונים אישיים"), וללמוד אודות הזכויות והבחירות שלך בנוגע לנתונים האישיים שלך.

שלג תוכנה הוא הגוף השולט בנתונים האישיים שלך כמתואר בהצהרת פרטיות זו, אלא אם צוין אחרת.

הצהרת פרטיות זו אינה חלה במידה שאנו מעבדים נתונים אישיים בתפקיד של מעבד או ספק שירות בשם לקוחותינו, לרבות היכן שאנו מציעים ללקוחותינו תוכנות ושירותים שונים שדרכם הלקוחות שלנו אוספים מידע לגבי הלקוחות שלהם.
לקבלת מידע מפורט אודות הצהרת הפרטיות הקשורה ללקוחות של שלג תוכנה יש לפנות אליהם ישירות. איננו אחראים לנוהלי הפרטיות או אבטחת הנתונים של לקוחותינו, שעשויים להיות שונים מאלה המוסברים בהצהרת פרטיות זו.

פעילויות מכוסות

הצהרת פרטיות זו חלה על עיבוד הנתונים האישיים שנאספים על ידינו כאשר אתם:
מבקרים באתרי האינטרנט שלנו המציגים או מקשרים להצהרת פרטיות זו;
משתמשים בשירותי ענן שלנו.
מבקרים בדפי המדיה החברתית שלנו;
מקבלים מאיתנו תקשורת, כולל הודעות דוא"ל, שיחות טלפון, הודעות טקסט או פקס;

אתרי האינטרנט והשירותים שלנו עשויים להכיל קישורים לאתרי אינטרנט, יישומים ושירותים אחרים המתוחזקים על-ידי צדדים שלישיים. נוהלי המידע של שירותים אחרים, או של פלטפורמות מדיה חברתית המארחות את דפי המדיה החברתית המותגים שלנו, כפופים להצהרות הפרטיות שלהם, שעליך לסקור כדי להבין טוב יותר את נוהלי הפרטיות שלהם.

אילו נתונים אישיים אנו אוספים?

A. נתונים אישיים שאנו אוספים ישירות ממך
הנתונים האישיים שאנו אוספים ישירות ממך כוללים מזהים, מידע מקצועי או קשור לתעסוקה, פרטי חשבון פיננסי, מידע מסחרי, מידע חזותי ומידע אודות פעילות באינטרנט. אנו אוספים מידע כזה במצבים הבאים:
אם אתה מביע עניין בהשגת מידע נוסף על השירותים שלנו:
– בקשת תמיכת לקוחות (כולל גישה לפורטל העזרה וההדרכה)
להירשם כדי להשתמש באתרי האינטרנט שלנו
או להוריד תוכן מסוים,
אנו עשויים לדרוש שתספק לנו את פרטי הקשר שלך, כגון שמך, תפקידך, שם החברה, כתובתך, מספר הטלפון, כתובת הדוא"ל או שם המשתמש והסיסמה שלך;
אם אתם מתכוונים לבצע רכישות דרך אתרי האינטרנט שלנו , אנו עשויים לדרוש שתספק לנו את פרטי הכספים והחשבון שלך, כגון שם חיוב וכתובת, מספר כרטיס אשראי או פרטי חשבון בנק;
אם אתם מקיימים אינטראקציה עם אתרי האינטרנט או הודעות הדוא"ל שלנו, אנו אוספים באופן אוטומטי מידע אודות המכשיר שלך והשימוש שלך באתרי האינטרנט או בהודעות הדוא"ל שלנו (כגון כתובות פרוטוקול אינטרנט (IP) או מזהים אחרים, שעשויים להיחשב כנתונים אישיים באמצעות קבצי עוגיות, ביקוני אינטרנט או טכנולוגיות דומות;
אם אתם משתמשים בשירותים שלנו ומקיים עמם אינטראקציה, אנו אוספים באופן אוטומטי מידע אודות המכשיר שלך ועל השימוש שלך בשירותים שלנו באמצעות קבצי יומן רישום וטכנולוגיות אחרות, שחלקם עשויים להיחשב כנתונים אישיים (ראה בסעיף "איזה התקן ונתוני שימוש אנו מעבדים", להלן);
אם תקשר איתנו באמצעות שיחת טלפון מאיתנו, אנו עשויים להקליט שיחה זו;
אם אתה שולח מרצונך מידע מסוים לשירותים שלנו, כגון מילוי סקר אודות חוויית המשתמש שלך, אנו אוספים את המידע שסיפקת כחלק מבקשה זו.
אם תספק לנו או לספקי השירות שלנו נתונים אישיים כלשהם הקשורים לאנשים אחרים, אתה מצהיר שיש לך את הסמכות לעשות זאת, ובמידת הצורך, קיבלת את ההסכמה הנדרשת, ותאשר כי ניתן להשתמש בה בהתאם להצהרת פרטיות זו. אם אתה סבור שהנתונים האישיים שלך סופקו לנו בצורה לא נכונה, או אם ברצונך לממש את זכויותיך הקשורות לנתונים האישיים שלך, פנה אלינו באמצעות המידע בסעיף "צור קשר" להלן.
B. נתונים אישיים שאנו אוספים ממקורות אחרים
אנו אוספים גם מידע אודותך ממקורות אחרים, כולל צדדים שלישיים מהם אנו רוכשים נתונים אישיים וממידע הזמין לציבור. אנו עשויים לשלב מידע זה עם נתונים אישיים שסופקו על ידך. פעולה זו מסייעת לנו לעדכן, להרחיב ולנתח את הרשומות שלנו, לזהות לקוחות חדשים וליצור פרסום מותאם יותר כדי לספק שירותים שעשויים לעניין אותך. הנתונים האישיים שאנו אוספים ממקורות אחרים

כוללים מזהים, מידע מקצועי או קשור לתעסוקה, מידע חינוכי, מידע מסחרי, מידע חזותי, מידע אודות פעילות באינטרנט והמסקנות לגבי העדפות והתנהגויות. בפרט, אנו אוספים נתונים אישיים כאלה מהמקורות הבאים:
ספקי צד שלישי של פרטי קשר עסקיים, כולל כתובות דיוור, כותרות עבודה, כתובות דוא"ל, מספרי טלפון, נתוני כוונות (או נתוני התנהגות משתמש), כתובות IP, פרופילי מדיה חברתית, כתובות URL של LinkedIn ופרופילים מותאמים אישית, למטרות פרסום ממוקד, אספקת תוכן רלוונטי בדואר אלקטרוני, קידום אירועים ופרופילים, קביעת זכאות ואימות פרטי קשר; ו-
אדם אחר בארגון שלך שעשוי לספק לנו את פרטי הקשר העסקיים שלך למטרות קבלת שירותים; ו-

עם מי אנו משתפים נתונים אישיים?
אנו עשויים לשתף את הנתונים האישיים שלך באופן הבא:

נותני שירות: עם ספקי השירות הקבלנים שלנו, המספקים שירותים כגון ניהול ואירוח של מערכת IT ומערכת, עיבוד כרטיסי אשראי, מחקר וניתוח, שיווק, תמיכת לקוחות והעשרת נתונים למטרות ובהתאם לבסיסים המשפטיים המתוארים לעיל;
לקוחות שאתם אתה מזוהה: אם אתה משתמש בשירותים שלנו כמשתמש מורשה, אנו עשויים לשתף את הנתונים האישיים שלך עם הלקוח המסונף שלך האחראי על הגישה שלך לשירותים במידה הדבר נחוץ לאימות חשבונות ופעילות, לחקירת פעילות חשודה או לאכיפת התנאים והמדיניות שלנו;

צדדים שלישיים המעורבים בעסקה תאגידית: אם אנו מעורבים במיזוג, ארגון מחדש, פירוק או שינוי ארגוני בסיסי אחר, או למכור אתר אינטרנט או יחידה עסקית, או אם כל העסק, הנכסים או המניות שלנו נרכשים על ידי צד שלישי. בהתאם לחוקים החלים, אנו נשתמש במאמצים סבירים כדי להודיע לך על כל העברה של נתונים אישיים לצד שלישי לא מזוהה.
אנו עשויים גם לשתף נתוני שימוש אנונימיים או לא מזוהים עם ספקי השירות של שלג תוכנה לצורך סיוע ל-שלג תוכנה בניתוח ובשיפורים אלה. בנוסף, שלג תוכנה עשויה לשתף נתוני שימוש אנונימיים או לא מזוהים כאלה על בסיס מצטבר במהלך הרגיל של הפעלת העסק שלנו; לדוגמה, אנו עשויים לשתף מידע בפומבי כדי להציג מגמות לגבי השימוש הכללי בשירותים שלנו.

זכויותיך הנוגעות לנתונים האישיים שלך
A. זכויותיך
ייתכן שיש לך זכויות מסוימות הקשורות לנתונים האישיים שלך, בכפוף לחוקי הגנת נתונים מקומיים. בהתאם לחוקים החלים, זכויות אלה עשויות לכלול את הזכות:
גישה לנתונים האישיים שלך המוחזקים על ידינו;
מידע נוסף על האופן שבו עיבדנו את הנתונים האישיים שלך;
לתקן נתונים אישיים לא מדויקים, תוך כדי התחשבות במטרת עיבוד הנתונים האישיים, ולוודא שהם הושלמו.
למחוק את הנתונים האישיים שלך (המכונה גם הזכות להישכח), במידה המותרת בחוקי הגנת הנתונים החלים
הגבל את העיבוד שלנו של הנתונים האישיים שלך, במידה המותרת על פי חוק;
העבר את הנתונים האישיים שלך לגוף אחר, במידה האפשרית (הזכות לנתוני שירות);
להתנגד לכל עיבוד של הנתונים האישיים שלך. כאשר אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך למטרות שיווק ישיר או משתפים עם צדדים שלישיים למטרות השיווק הישיר שלהם, באפשרותך לממש את זכותך להתנגד בכל עת לעיבוד כזה מבלי לספק סיבה ספציפית להתנגדות כזו;
ביטול גילויים מסוימים של הנתונים האישיים שלך לצד שלישי;
אם אתה מתחת לגיל 16, הצטרפות לגילויים מסוימים של הנתונים האישיים שלך לצד שלישי;
לא להיות מופלה לרעה על מימוש זכויותיך המתוארות לעיל;
לא להיות כפוף להחלטה המבוססת אך ורק על עיבוד אוטומטי, כולל פרופיל, המייצר השפעות משפטיות ("קבלת החלטות אוטומטית"). קבלת החלטות אוטומטית אינה מתרחשת כיום באתרי האינטרנט שלנו או בשירותים שלנו; ו-
משוך את הסכמתך בכל עת (במידה שאנו מבססים את העיבוד בהסכמה), מבלי להשפיע על חוקיות העיבוד בהתבסס על הסכמה כזו לפני נסיגתו.

B. כיצד לממש את זכויותיך

כדי לממש את זכויותיך, אנא צרו עמנו קשר באמצעות המידע בסעיף "צור קשר", להלן. ייתכן שהנתונים האישיים שלך מעובדים בתגובה לזכויות אלה. אנו מנסים להגיב לכל הבקשות הלגיטימיות בתוך חודש אלא אם הדבר נדרש אחרת על פי חוק, וניצור עמך קשר אם אנו זקוקים למידע נוסף ממך על מנת לכבד את בקשתך או לאמת את זהותך. מדי פעם זה עלול לקחת לנו יותר מחודש, תוך מתן בחשבון את המורכבות ומספר הבקשות שאנו מקבלים. אם אתה עובד של לקוח שלג תוכנה, מומלץ לפנות למנהל המערכת של המעסיק שלך לקבלת סיוע בתיקון או עדכון המידע שלך.

משתמשים רשומים מסוימים עשויים לעדכן את הגדרות המשתמש, הפרופילים, הגדרות הארגון והרשמות האירועים שלהם על-ידי כניסה לחשבונות שלהם ועריכת ההגדרות או הפרופילים שלהם.

כדי לעדכן את פרטי החיוב שלך, הפסק את החשבון שלך או בקש החזרה או מחיקה של הנתונים האישיים שלך ומידע אחר המשויך לחשבון שלך, פנה אלינו באמצעות המידע בסעיף "צור קשר", להלן.

C. הזכויות שלך בנוגע לנתוני לקוחות

כמתואר לעיל, אנו עשויים גם לעבד נתונים אישיים שנשלחו על-ידי לקוח או עבור לקוח למוצרים ולשירותים שלנו בענן. לכן, אם לא צוין אחרת בהצהרת פרטיות זו או בגילוי נפרד, אנו מעבדים נתונים אישיים כגון מעבד בשם הלקוח שלנו (והשותפים שלו) שהוא הבעל של הנתונים האישיים (עיין בסעיף "ישות שלג תוכנה אחראית" לעיל). איננו אחראים לנוהלי הפרטיות ואבטחת הנתונים של לקוחותינו, שעשויים להיות שונים מאלה המוסברים בהצהרת פרטיות זו. אם הנתונים שלך נמסרו לנו על-ידי לקוח שלג תוכנה או בשמו וברצונך לממש את כל הזכויות שעשויות להיות לך במסגרת חוקי הגנת הנתונים החלים, פנה אליהם ישירות. מכיוון שאנו רשאים לגשת לנתונים של לקוח רק על פי הוראותיו, אם ברצונך להגיש את בקשתך ישירות אלינו, אנא ספק לנו את שמו של לקוח שלג תוכנה ששלח לנו את הנתונים שלך. אנו נפנה את בקשתך ללקוח זה, ונתמוך בו כצורך בתגובה לבקשתך במסגרת זמן סבירה.
C. ההעדפות שלך עבור דואר אלקטרוני ותקשורת שיווקית SMS

אם נעבד את הנתונים האישיים שלך לצורך שליחת פניות שיווקית, תוכל לנהל את קבלת התקשורת השיווקית משלג תוכנה על-ידי לחיצה על הקישור "הסר" הממוקם בתחתית הודעות דואר אלקטרוני שיווקיות של שלג תוכנה, על-ידי מענה או שליחת הודעות SMS ' "הסר"'
שים לב שהצטרפות לתקשורת שיווקית אינה בוחרת אותך בקבלת תקשורת עסקית חשובה הקשורה למערכת היחסים הנוכחית שלך איתנו, כגון תקשורת לגבי המנויים שלך או רישומי אירועים, הודעות שירות או מידע אבטחה.

כיצד אנו מאבטחים את הנתונים האישיים שלך
אנו נוקטים באמצעי זהירות מתאימים, לרבות אמצעים ארגוניים, טכניים ופיזיים כדי לסייע בהגנה מפני הרס, אובדן, שינוי וגילוי בלתי מורשה של הנתונים האישיים שאנו מעבדים או משתמשים בהם.
כל התקשורת מבוצעת בפרוטוקולים מאובטחים.
למרות שאנו פועלים על פי תקנים מקובלים כדי להגן על נתונים אישיים, אף שיטת אחסון או שידור אינה מאובטחת ב- 100%. אתה האחראי הבלעדי להגנה על הסיסמה שלך, להגבלת הגישה למכשירים שלך וחתימה מאתרי אינטרנט ליומן הפגישות שלך. אם יש לך שאלות לגבי האבטחה של אתרי האינטרנט שלנו, אנא צור עמנו קשר באמצעות המידע בסעיף "צור קשר", להלן.
יצירת קשר

על מנת לממש את זכויותיך בנוגע לנתונים האישיים שלך, או אם יש לך שאלות בנוגע להצהרת פרטיות זו או לנוהלי הפרטיות שלנו, אנא לדוא"ל ב-support@sheleg.co.il, התקשר אלינו 03-6137888

דילוג לתוכן