פיתוח טופס דיגיטלי בהתאמה אישית כל היתרונות

מחולל דוחות

כל היתרונות של פיתוח טופס דיגיטלי בהתאמה אישית

חסכון בזמן – אם עד היום בשביל לשלוח ללקוח מסמכים לחתימה, נציג השירות בעסק שלך היה צריך לשלוח טופס ללקוח, על הלקוח היה להדפיס את הטופס, למלא אותו ולפקסס או לצלם את הטופס ולשלוח שוב אל נציג השירות. הרי שעל ידי פיתוח טופס דיגיטלי חכם הכולל חתימה דיגיטלית יחסך זמן רב . נציג השירות ישלח את הטופס הדיגיטלי ויאפשר ללקוח הפוטנציאלי מעבר פשוט וקל על הטופס, סימון V על קריאת האותיות הקטנות ויאפשר חתימה דיגיטלית ואישור העסקה, בתוך פחות מדקה הטופס החתום יכול להיות בתוך מחשבי הארגון שלך ואתה כבעל העסק יכול להמשיך ללקוח הבא.

שמירה על משאבי הטבע – בשנים האחרונות המודעות לשמירה על הסביבה הולכת וגוברת, אין לנו עולם אחר ועלינו לשמור על הקיים. הדפים והניירת המשמשים ארגונים ועסקים באופן תדיר, הם הגורם המוביל לבזבוז משאבי הטבע. פיתוח טופס און ליין הכולל חתימה דיגיטלית, מאפשר חסכון במשאבי הטבע ושמירה על הסביבה. אם מינימום שימוש בניירות ומקסימום טכנולוגיה.

טופס חכם=ארגון חכם – טפסים חכמים ודיגיטליים מעידים על עסקים שמתנהלים נכון, הלקוח הפוטנציאלי מחפש לעבוד עם ארגונים ועסקים חכמים. אם העסק שלך מתעסק בשירותים חכמים כגון שירותי דיגיטל, רכישת מוצרים מסוגים שונים, חובה שתנהג בצורה חכמה בכל אפיקי הארגון ותשדר ללקוח הפוטנציאלי שהקדמה והטכנולוגיה הם אבני דרך בארגון שלך.

חסכון בבירוקרטיה – אם בעסק שלך עד כה היה צריך הלקוח לחתום על מספר טפסים שונים על מנת לבצע פעולה פשוטה , הרי שבאמצעות פיתוח טופס דיגיטלי מורכב ניתן לשלב ולהצליב מידע ממסמכים ומקורות שונים ובכך לחסוך לארגון כולו זמן, משאבים ובירוקרטיה מיותרת.

אהבתם? נשמח לשיתופים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

מידע וטיפים

טיפים לניהול מרחוק

עד לאחרונה, הביטוי ניהול מרחוק נחשב כביטוי גס אצל חלק ניכר מהמנהלים במשק הישראלי, משפטים כמו "לעבוד מהבית זה פריבילגיה" או "אי אפשר לסמוך על

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת שלג תוכנה רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, האדון רון קלי בטלפון שמספרו 03-6137888 בדוא"ל ron@sheleg.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן