תוכנה לניהול מסמכים בארגון

תוכנה לניהול מסמכים בארגון

במציאות העסקית הדינמית, המהירה והתחרותית של זמננו, אחד הפרמטרים החשובים בכל חברה או ארגון הוא התנהלות נכונה, יעילה ומסודרת, אשר הבסיס לה הוא הקפדה על סידור וארגון מיטבי של כל המסמכים, הניירת והעבודה המשרדית השוטפת. בזכות ההתפתחות הטכנולוגית שחלה בשנים האחרונות, ארגונים רבים נעזרים באופן קבוע במערכות ותוכנות חכמות ומתקדמות, בהן מערכת CRM , תוכנה לניהול מסמכים וכן הלאה.

מהי תוכנה לניהול מסמכים?

תוכנה לניהול מסמכים חיונית לארגונים, חברות וגופים פרטיים ועסקיים, בהם יש שימוש קבוע בכמויות גדולות של מסמכים בתחומים שונים. זאת, מאחר והיא מרכזת את כל המסמכים הנחוצים במקום אחד נגיש ובטוח ומאפשרת שימוש קל, מהיר ויעיל בכל מסמך שירצו, בכל רגע נתון. מדובר בתוכנה חכמה שפועלת באופן אוטומטי, כאשר המסמכים נסרקים ישירות לתוכנה או מועברים אליה ממערכת המחשב, האינטרנט, הענן או מערכת CRM ומתויקים לפי קטגוריות ספציפיות.

היתרונות העיקריים לארגון

ייעול העבודה השוטפת: תוכנה לניהול מסמכים מסייעת לנקות את המשרד מכל מיני מסמכים מיותרים, לשמור על הניירת בצורה בטוחה ומסודרת, למנוע איבוד מסמכים וכן מאפשרת שליפה מהירה של כל המסמכים בזמן אמת, לפי הצורך. בנוסף, שמירת המסמכים בתוכנה מונעת שימוש כפול בגרסאות שונות, שומרת עליהם במצב תקין ללא בלאי ומאפשרת לארגון להשתמש בהם לשנים ארוכות. בצורה זו, יכול הארגון לייעל ולקדם תהליכים ארגוניים ועסקיים חשובים, משימות יומיומיות ופעולות שוטפות.

צמצום ניכר בשטח אחסון: כאשר מאחסנים את כל המסמכים בצורה דיגיטלית, ניתן לחסוך בשטחי אחסון יקרים כגון חדרים, ארונות, מחסנים, ארכיונים ועוד ולנצל את השטח למטרות אחרות.

חסכון בזמן עבודה וכוח אדם: מאחר ומדובר בתוכנה ממוחשבת, אשר ממיינת ומנהלת את כל המסמכים והניירת באופן אוטומטי, יש בכך חסכון משמעותי בעבודה משרדית, הן מבחינת היקף השעות והן מבחינת כמות העובדים.

הוזלה משמעותית בעלויות המשרד: המשמעות הישירה של שמירת מסמכי הארגון בצורה ממוחשבת היא חסכון כספי גדול בהוצאות של ניירות, מדפסות, דיו וכדומה. כמו כן, מאחר והמסמכים מסודרים כך שהם נגישים וזמינים בכל עת עבור עובדי ומנהלי הארגון, אשר יכולים לעיין בהם ולשלוח אותם במחשב, זה מייתר את הצורך בהדפסת עותקים מיותרים.

שיתוף המידע בצורה ממודרת בתוך הארגון: שימוש בתוכנה לניהול מסמכים מגבירה את תדירות וקלות השימוש בהם בכל שלב, מייעלת את איכות וזרימת המידע בין העובדים, כל אחד לפי הרשאתו ומסייעת בצמצום עלויות כספיות והגדלת הרווחים.

אהבתם? נשמח לשיתופים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

מידע וטיפים

טיפים לניהול מרחוק

עד לאחרונה, הביטוי ניהול מרחוק נחשב כביטוי גס אצל חלק ניכר מהמנהלים במשק הישראלי, משפטים כמו "לעבוד מהבית זה פריבילגיה" או "אי אפשר לסמוך על

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת שלג תוכנה רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, האדון רון קלי בטלפון שמספרו 03-6137888 בדוא"ל ron@sheleg.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן