תוכנת CRM

מערכת CRM הפתרון האידאילי לעסק שלכם

תוכנת CRM הינה מערכת המיועדת לניהול קשרי לקוחות והיא מאגדת את כל הכלים הממוחשבים שקיימים בחברה- בכל אחת מהמחלקות השונות, מסנכרנת ביניהן ומציגה מצב עדכני של העסק בכל רגע נתון.
היתרון המשמעותי ביותר של תוכנת CRM הוא מיזוג כל פרטי הלקוח יחדיו- פרטים אישיים ופרטי התקשרות, נתוני מלאי עדכניים, הנהלת חשבונות, תיעוד שיחות אחרונות ומשימות פתוחות. כך כל מי שנכנס למערכת, מכל מחלקה שהיא, מקבל את אותה תמונה עדכנית ויכול לעדכן נתונים נוספים שיתעדכנו בו בזמן אצל כל המשתמשים בה.

תוכן עניינים

שימוש בתוכנת CRM בעסק תורם = שיפור הקשר עם הלקוח

בסופו של יום כל עסק חייב מאגר לקוחות קיים ומאגר לקוחות שגדל בכדי להתקיים. ללא לקוחות מרוצים לא תהיינה מכירות והעסק לא יתקיים ולכן הדבר החשוב ביותר בכל עסק הוא לשמר לקוחות בצורה הטובה ביותר ופה נכנסת תוכנת CRM שתפקידה לנהל את כל פרטי הלקוחות בצורה הטובה ביותר ולספק לכל העובדים כלים לשפר את רמת השירות הניתנת ללקוח בכל מחלקה בארגון.


עסקים רבים משקיעים משאבים בפיתוח מוצרים חדשים והצעת שירותים חדשים אבל שוכחים להשקיע בשימור הלקוחות הקיימים דבר שפוגע בהצלחת העסק באופן ישיר. לפני שמייצרים לקוחות חדשים- חשוב לזכור את הלקוחות הקיימים ולוודא שהם נשארים מרוצים שכן לקוחות מרוצים יישארו נאמנים ויביאו לקוחות חדשים ומעקב נכון אחר שביעות הרצון של הלקוחות יאפשר להביא עוד לקוחות ולשמר גם אותם

אינטגרציה לאתרי מכירות

שלג פתרונות תוכנה מציגה תוכנת CRM בהתאמה אישית

תוכנת  CRM הינה מערכת שכל ייעודה הוא להקל על הניהול של העסק ולשפר אותו. השימוש בתוכנה מהווה שינוי בסיסי בהתנהלות העסק והוא מסייע ומשפר בצורה משמעותית את התנהלות בחטיבת קשרי הלקוחות בארגון. תוכנת CRM טובה היא כזאת המציעה שירותים מקצועיים בצורה קלה ללמידה ופשוטה ליישום ולכן היא מומלצת לכל עסק בכל סדר גודל ומייעלת באופן משמעותי את התהליכים בתוך הארגון.

לא כל הארגונים צריכים את אותם שירותים ולא כל החברות צריכות אפשרויות זהות וכאן נכנס היתרון הנוסף של תוכנת CRM מבית שלג, שניתן לבחור בה את האופציות הרלוונטיות לצרכי הארגון ולהתאים אותה באופן קל ומהיר לעסק שלכם. תוכנת CRM מבית שלג פתרונות תוכנה  מסייעת לנהל את המשימות הפתוחות ולעקוב אחריהן, ניהול מלאי ולידים לשיפור תהליכי המכירה, ניתן להקים דרך התוכנה קמפיינים שיווקיים ולדוור אותם ללקוחות, לדווח שעות, להפיק חשבוניות וקבלות ולעקוב אחר תשלומים פתוחים ועוד. ניתן לבצע דרך מערכת הCRM שירות לקוחות ברמה גבוהה, לשפר את תהליכי המכירה לקשר את המערכת לתוכנות אחרות קיימות בארגון, לספק גישה ברמות שונות ולבצע פיתוחים ייעודיים במקרה הצורך ובהתאמה לצרכי הארגון  אלו כמובן רק חלק מהאופציות שכן הן מותאמות לכל עסק ולצרכים שלו.

הדרישות של עסק בבחירת תוכנת CRM או מערכת ניהול כלשהי הן זהות- מערכת מקצועית, נוחה וקלה לתפעול.

 יש צורך בתוכנה שאינה עולה הרבה, פשוטה להתקנה וקלה ללמידה והטמעה אצל כל עובדי הארגון ובו בזמן מותאמת לצרכים הייחודיים של כל עסק ועסק. כמו כן עליה להיות נגישה מכל מקום ובכל זמן ולכן עצם העובדה שאותה מערכת יושבת על ענן ואינה תלויה בשרתי מחשב או צוות טכני שלא קיים בכל חברה, מאפשר להיכנס אליה מהנייד או מהנייח בכל עת ללא השקעה כספית גדולה וללא התקנות שלוקחות זמן רב.

התקנת תוכנת CRM- כל היתרונות לניהול העסק שלכם:

חוסכת זמן- המערכת מקושרת לאתר החברה ולדפי נחיתה קיימים ומאפשרת לדוור ללקוחות באופן קבוע ולשלוח להם מיילים מסכמים של הפעילות שנוגעת להם. היא מרכזת את כל הנתונים מכל המערכות השונות של העסק למקום אחד שמתעדכן באופן קבוע ואוטומטי וחוסכת זמן בחיפוש אחר נתונים שקשורים לאותו לקוח או לאותה עסקה.
חוסכת כסף– העלות של תוכנת CRM הינה עלות חודשית המותאמת לגודל העסק ולצרכים שלו. כאשר היא נמצאת בשימוש ניתן להפסיק את השימוש במערכות אחרות שפועלות כל אחת בנפרד ועולות כל אחת בנפרד שכן ניתן לבצע בה את כל הפעולות הרלוונטיות לניהול שוטף של העסק.
תוכנת CRM קלה לשימוש ויישום מידי- המערכת מאפשרת למידה מהירה וקלה של השימוש בה כך שניתן להתקין אותה בקלות ולהטמיע אותה ביעילות בחברה תוך לימוד עובדי הארגון כיצד להשתמש בה. לרוב תקופות ההתנסות בה הן ללא עלות ומאפשרות בדיקה של הארגון אם היא באמת מתאימה לו ולעובדים זמן ללמוד אותה בכדי לראות כיצד ניתן לייעל את העבודה המשותפת בארגון.
מערכת CRM המרכזת ומשתפת מידע- המערכת מציגה תמונה עדכנית ומלאה של כל לקוח באופן פרטי ושל העסק באופן כללי במקום אחד מרוכז ומשתפת אותו בין כל העובדים שמשתמשים במערכת כך שכל עובד בכל מחלקה בארגון יכול להיכנס לכרטיס לקוח ולקבל את כל המידע הרלוונטי והעדכני ביותר, לטפל במה שצריך ולעדכן את המידע כך שישותף באופן מלא עם כולם באותו הרגע.
מנהלת את המשימות באופן שוטף- כל המשימות הקיימות נמצאות במקום אחד ברור כך שניתן לראות איפה הטיפול עומד ולחלק את המשימות בין אנשי הארגון בצורה יעילה ולבצע מעקב שוטף אחר הטיפול במשימות.
מקושרת למערכות קיימות- לאחר התקנת המערכת היא מקושרת באופן אוטומטי למערכות השונות בארגון- לאתר, לדפי נחיתה, למערכת דיוור ישיר ללקוחות ולאפליקציות שונות. הקישור הזה מאפשר לייעל תהליכי מכירה, מענה מהיר ללידים ומעקב אחר פניות מכל המערכות של הארגון- במקום אחד מרוכז.

לסיכום, תוכנת CRM מבית שלג פתרונות תוכנה כוללת אפשרויות רבות ומגוונות וניתן להתאים אותה לצרכים של העסק תוך הוספת שדות מידע רלוונטיים והורדת אפשרויות שאינן נדרשות לניהול העסק שלכם. המערכת חוסכת לכם זמן וגם כסף ומייעלת את תהליך הניהול, המכירות ושירות הלקוחות של העסק שמהווים את הליבה של כל עסק פועל.

לפרטים ומידע נוסף אודות תוכנת CRM לעסק שלכם

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת שלג תוכנה רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, האדון רון קלי בטלפון שמספרו 03-6137888 בדוא"ל ron@sheleg.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

הצהרת פרטיות

הצהרת פרטיות זו של שלג תוכנה ("הצהרת פרטיות") מסבירה את נוהלי הפרטיות שלנו עבור הפעילויות המתוארות בזאת. אנא קרא הצהרת פרטיות זו בעיון כדי ללמוד כיצד אנו אוספים, משתמשים, משתפים ומעבדים מידע אחר הקשור לאנשים ("נתונים אישיים"), וללמוד אודות הזכויות והבחירות שלך בנוגע לנתונים האישיים שלך.

שלג תוכנה הוא הגוף השולט בנתונים האישיים שלך כמתואר בהצהרת פרטיות זו, אלא אם צוין אחרת.

הצהרת פרטיות זו אינה חלה במידה שאנו מעבדים נתונים אישיים בתפקיד של מעבד או ספק שירות בשם לקוחותינו, לרבות היכן שאנו מציעים ללקוחותינו תוכנות ושירותים שונים שדרכם הלקוחות שלנו אוספים מידע לגבי הלקוחות שלהם.
לקבלת מידע מפורט אודות הצהרת הפרטיות הקשורה ללקוחות של שלג תוכנה יש לפנות אליהם ישירות. איננו אחראים לנוהלי הפרטיות או אבטחת הנתונים של לקוחותינו, שעשויים להיות שונים מאלה המוסברים בהצהרת פרטיות זו.

פעילויות מכוסות

הצהרת פרטיות זו חלה על עיבוד הנתונים האישיים שנאספים על ידינו כאשר אתם:
מבקרים באתרי האינטרנט שלנו המציגים או מקשרים להצהרת פרטיות זו;
משתמשים בשירותי ענן שלנו.
מבקרים בדפי המדיה החברתית שלנו;
מקבלים מאיתנו תקשורת, כולל הודעות דוא"ל, שיחות טלפון, הודעות טקסט או פקס;

אתרי האינטרנט והשירותים שלנו עשויים להכיל קישורים לאתרי אינטרנט, יישומים ושירותים אחרים המתוחזקים על-ידי צדדים שלישיים. נוהלי המידע של שירותים אחרים, או של פלטפורמות מדיה חברתית המארחות את דפי המדיה החברתית המותגים שלנו, כפופים להצהרות הפרטיות שלהם, שעליך לסקור כדי להבין טוב יותר את נוהלי הפרטיות שלהם.

אילו נתונים אישיים אנו אוספים?

A. נתונים אישיים שאנו אוספים ישירות ממך
הנתונים האישיים שאנו אוספים ישירות ממך כוללים מזהים, מידע מקצועי או קשור לתעסוקה, פרטי חשבון פיננסי, מידע מסחרי, מידע חזותי ומידע אודות פעילות באינטרנט. אנו אוספים מידע כזה במצבים הבאים:
אם אתה מביע עניין בהשגת מידע נוסף על השירותים שלנו:
– בקשת תמיכת לקוחות (כולל גישה לפורטל העזרה וההדרכה)
להירשם כדי להשתמש באתרי האינטרנט שלנו
או להוריד תוכן מסוים,
אנו עשויים לדרוש שתספק לנו את פרטי הקשר שלך, כגון שמך, תפקידך, שם החברה, כתובתך, מספר הטלפון, כתובת הדוא"ל או שם המשתמש והסיסמה שלך;
אם אתם מתכוונים לבצע רכישות דרך אתרי האינטרנט שלנו , אנו עשויים לדרוש שתספק לנו את פרטי הכספים והחשבון שלך, כגון שם חיוב וכתובת, מספר כרטיס אשראי או פרטי חשבון בנק;
אם אתם מקיימים אינטראקציה עם אתרי האינטרנט או הודעות הדוא"ל שלנו, אנו אוספים באופן אוטומטי מידע אודות המכשיר שלך והשימוש שלך באתרי האינטרנט או בהודעות הדוא"ל שלנו (כגון כתובות פרוטוקול אינטרנט (IP) או מזהים אחרים, שעשויים להיחשב כנתונים אישיים באמצעות קבצי עוגיות, ביקוני אינטרנט או טכנולוגיות דומות;
אם אתם משתמשים בשירותים שלנו ומקיים עמם אינטראקציה, אנו אוספים באופן אוטומטי מידע אודות המכשיר שלך ועל השימוש שלך בשירותים שלנו באמצעות קבצי יומן רישום וטכנולוגיות אחרות, שחלקם עשויים להיחשב כנתונים אישיים (ראה בסעיף "איזה התקן ונתוני שימוש אנו מעבדים", להלן);
אם תקשר איתנו באמצעות שיחת טלפון מאיתנו, אנו עשויים להקליט שיחה זו;
אם אתה שולח מרצונך מידע מסוים לשירותים שלנו, כגון מילוי סקר אודות חוויית המשתמש שלך, אנו אוספים את המידע שסיפקת כחלק מבקשה זו.
אם תספק לנו או לספקי השירות שלנו נתונים אישיים כלשהם הקשורים לאנשים אחרים, אתה מצהיר שיש לך את הסמכות לעשות זאת, ובמידת הצורך, קיבלת את ההסכמה הנדרשת, ותאשר כי ניתן להשתמש בה בהתאם להצהרת פרטיות זו. אם אתה סבור שהנתונים האישיים שלך סופקו לנו בצורה לא נכונה, או אם ברצונך לממש את זכויותיך הקשורות לנתונים האישיים שלך, פנה אלינו באמצעות המידע בסעיף "צור קשר" להלן.
B. נתונים אישיים שאנו אוספים ממקורות אחרים
אנו אוספים גם מידע אודותך ממקורות אחרים, כולל צדדים שלישיים מהם אנו רוכשים נתונים אישיים וממידע הזמין לציבור. אנו עשויים לשלב מידע זה עם נתונים אישיים שסופקו על ידך. פעולה זו מסייעת לנו לעדכן, להרחיב ולנתח את הרשומות שלנו, לזהות לקוחות חדשים וליצור פרסום מותאם יותר כדי לספק שירותים שעשויים לעניין אותך. הנתונים האישיים שאנו אוספים ממקורות אחרים

כוללים מזהים, מידע מקצועי או קשור לתעסוקה, מידע חינוכי, מידע מסחרי, מידע חזותי, מידע אודות פעילות באינטרנט והמסקנות לגבי העדפות והתנהגויות. בפרט, אנו אוספים נתונים אישיים כאלה מהמקורות הבאים:
ספקי צד שלישי של פרטי קשר עסקיים, כולל כתובות דיוור, כותרות עבודה, כתובות דוא"ל, מספרי טלפון, נתוני כוונות (או נתוני התנהגות משתמש), כתובות IP, פרופילי מדיה חברתית, כתובות URL של LinkedIn ופרופילים מותאמים אישית, למטרות פרסום ממוקד, אספקת תוכן רלוונטי בדואר אלקטרוני, קידום אירועים ופרופילים, קביעת זכאות ואימות פרטי קשר; ו-
אדם אחר בארגון שלך שעשוי לספק לנו את פרטי הקשר העסקיים שלך למטרות קבלת שירותים; ו-

עם מי אנו משתפים נתונים אישיים?
אנו עשויים לשתף את הנתונים האישיים שלך באופן הבא:

נותני שירות: עם ספקי השירות הקבלנים שלנו, המספקים שירותים כגון ניהול ואירוח של מערכת IT ומערכת, עיבוד כרטיסי אשראי, מחקר וניתוח, שיווק, תמיכת לקוחות והעשרת נתונים למטרות ובהתאם לבסיסים המשפטיים המתוארים לעיל;
לקוחות שאתם אתה מזוהה: אם אתה משתמש בשירותים שלנו כמשתמש מורשה, אנו עשויים לשתף את הנתונים האישיים שלך עם הלקוח המסונף שלך האחראי על הגישה שלך לשירותים במידה הדבר נחוץ לאימות חשבונות ופעילות, לחקירת פעילות חשודה או לאכיפת התנאים והמדיניות שלנו;

צדדים שלישיים המעורבים בעסקה תאגידית: אם אנו מעורבים במיזוג, ארגון מחדש, פירוק או שינוי ארגוני בסיסי אחר, או למכור אתר אינטרנט או יחידה עסקית, או אם כל העסק, הנכסים או המניות שלנו נרכשים על ידי צד שלישי. בהתאם לחוקים החלים, אנו נשתמש במאמצים סבירים כדי להודיע לך על כל העברה של נתונים אישיים לצד שלישי לא מזוהה.
אנו עשויים גם לשתף נתוני שימוש אנונימיים או לא מזוהים עם ספקי השירות של שלג תוכנה לצורך סיוע ל-שלג תוכנה בניתוח ובשיפורים אלה. בנוסף, שלג תוכנה עשויה לשתף נתוני שימוש אנונימיים או לא מזוהים כאלה על בסיס מצטבר במהלך הרגיל של הפעלת העסק שלנו; לדוגמה, אנו עשויים לשתף מידע בפומבי כדי להציג מגמות לגבי השימוש הכללי בשירותים שלנו.

זכויותיך הנוגעות לנתונים האישיים שלך
A. זכויותיך
ייתכן שיש לך זכויות מסוימות הקשורות לנתונים האישיים שלך, בכפוף לחוקי הגנת נתונים מקומיים. בהתאם לחוקים החלים, זכויות אלה עשויות לכלול את הזכות:
גישה לנתונים האישיים שלך המוחזקים על ידינו;
מידע נוסף על האופן שבו עיבדנו את הנתונים האישיים שלך;
לתקן נתונים אישיים לא מדויקים, תוך כדי התחשבות במטרת עיבוד הנתונים האישיים, ולוודא שהם הושלמו.
למחוק את הנתונים האישיים שלך (המכונה גם הזכות להישכח), במידה המותרת בחוקי הגנת הנתונים החלים
הגבל את העיבוד שלנו של הנתונים האישיים שלך, במידה המותרת על פי חוק;
העבר את הנתונים האישיים שלך לגוף אחר, במידה האפשרית (הזכות לנתוני שירות);
להתנגד לכל עיבוד של הנתונים האישיים שלך. כאשר אנו מעבדים את הנתונים האישיים שלך למטרות שיווק ישיר או משתפים עם צדדים שלישיים למטרות השיווק הישיר שלהם, באפשרותך לממש את זכותך להתנגד בכל עת לעיבוד כזה מבלי לספק סיבה ספציפית להתנגדות כזו;
ביטול גילויים מסוימים של הנתונים האישיים שלך לצד שלישי;
אם אתה מתחת לגיל 16, הצטרפות לגילויים מסוימים של הנתונים האישיים שלך לצד שלישי;
לא להיות מופלה לרעה על מימוש זכויותיך המתוארות לעיל;
לא להיות כפוף להחלטה המבוססת אך ורק על עיבוד אוטומטי, כולל פרופיל, המייצר השפעות משפטיות ("קבלת החלטות אוטומטית"). קבלת החלטות אוטומטית אינה מתרחשת כיום באתרי האינטרנט שלנו או בשירותים שלנו; ו-
משוך את הסכמתך בכל עת (במידה שאנו מבססים את העיבוד בהסכמה), מבלי להשפיע על חוקיות העיבוד בהתבסס על הסכמה כזו לפני נסיגתו.

B. כיצד לממש את זכויותיך

כדי לממש את זכויותיך, אנא צרו עמנו קשר באמצעות המידע בסעיף "צור קשר", להלן. ייתכן שהנתונים האישיים שלך מעובדים בתגובה לזכויות אלה. אנו מנסים להגיב לכל הבקשות הלגיטימיות בתוך חודש אלא אם הדבר נדרש אחרת על פי חוק, וניצור עמך קשר אם אנו זקוקים למידע נוסף ממך על מנת לכבד את בקשתך או לאמת את זהותך. מדי פעם זה עלול לקחת לנו יותר מחודש, תוך מתן בחשבון את המורכבות ומספר הבקשות שאנו מקבלים. אם אתה עובד של לקוח שלג תוכנה, מומלץ לפנות למנהל המערכת של המעסיק שלך לקבלת סיוע בתיקון או עדכון המידע שלך.

משתמשים רשומים מסוימים עשויים לעדכן את הגדרות המשתמש, הפרופילים, הגדרות הארגון והרשמות האירועים שלהם על-ידי כניסה לחשבונות שלהם ועריכת ההגדרות או הפרופילים שלהם.

כדי לעדכן את פרטי החיוב שלך, הפסק את החשבון שלך או בקש החזרה או מחיקה של הנתונים האישיים שלך ומידע אחר המשויך לחשבון שלך, פנה אלינו באמצעות המידע בסעיף "צור קשר", להלן.

C. הזכויות שלך בנוגע לנתוני לקוחות

כמתואר לעיל, אנו עשויים גם לעבד נתונים אישיים שנשלחו על-ידי לקוח או עבור לקוח למוצרים ולשירותים שלנו בענן. לכן, אם לא צוין אחרת בהצהרת פרטיות זו או בגילוי נפרד, אנו מעבדים נתונים אישיים כגון מעבד בשם הלקוח שלנו (והשותפים שלו) שהוא הבעל של הנתונים האישיים (עיין בסעיף "ישות שלג תוכנה אחראית" לעיל). איננו אחראים לנוהלי הפרטיות ואבטחת הנתונים של לקוחותינו, שעשויים להיות שונים מאלה המוסברים בהצהרת פרטיות זו. אם הנתונים שלך נמסרו לנו על-ידי לקוח שלג תוכנה או בשמו וברצונך לממש את כל הזכויות שעשויות להיות לך במסגרת חוקי הגנת הנתונים החלים, פנה אליהם ישירות. מכיוון שאנו רשאים לגשת לנתונים של לקוח רק על פי הוראותיו, אם ברצונך להגיש את בקשתך ישירות אלינו, אנא ספק לנו את שמו של לקוח שלג תוכנה ששלח לנו את הנתונים שלך. אנו נפנה את בקשתך ללקוח זה, ונתמוך בו כצורך בתגובה לבקשתך במסגרת זמן סבירה.
C. ההעדפות שלך עבור דואר אלקטרוני ותקשורת שיווקית SMS

אם נעבד את הנתונים האישיים שלך לצורך שליחת פניות שיווקית, תוכל לנהל את קבלת התקשורת השיווקית משלג תוכנה על-ידי לחיצה על הקישור "הסר" הממוקם בתחתית הודעות דואר אלקטרוני שיווקיות של שלג תוכנה, על-ידי מענה או שליחת הודעות SMS ' "הסר"'
שים לב שהצטרפות לתקשורת שיווקית אינה בוחרת אותך בקבלת תקשורת עסקית חשובה הקשורה למערכת היחסים הנוכחית שלך איתנו, כגון תקשורת לגבי המנויים שלך או רישומי אירועים, הודעות שירות או מידע אבטחה.

כיצד אנו מאבטחים את הנתונים האישיים שלך
אנו נוקטים באמצעי זהירות מתאימים, לרבות אמצעים ארגוניים, טכניים ופיזיים כדי לסייע בהגנה מפני הרס, אובדן, שינוי וגילוי בלתי מורשה של הנתונים האישיים שאנו מעבדים או משתמשים בהם.
כל התקשורת מבוצעת בפרוטוקולים מאובטחים.
למרות שאנו פועלים על פי תקנים מקובלים כדי להגן על נתונים אישיים, אף שיטת אחסון או שידור אינה מאובטחת ב- 100%. אתה האחראי הבלעדי להגנה על הסיסמה שלך, להגבלת הגישה למכשירים שלך וחתימה מאתרי אינטרנט ליומן הפגישות שלך. אם יש לך שאלות לגבי האבטחה של אתרי האינטרנט שלנו, אנא צור עמנו קשר באמצעות המידע בסעיף "צור קשר", להלן.
יצירת קשר

על מנת לממש את זכויותיך בנוגע לנתונים האישיים שלך, או אם יש לך שאלות בנוגע להצהרת פרטיות זו או לנוהלי הפרטיות שלנו, אנא לדוא"ל ב-support@sheleg.co.il, התקשר אלינו 03-6137888

דילוג לתוכן